BRUNO VANDEN BROECKE

Confessie Kleur _ Fred Debrock

BRUNO VANDEN BROECKE

CONFESSIE

19:30
THEATER
Basisprijs 
€18
Koop tickets

Bruno Vanden Broecke passeerde in zijn carrière al vaak op ons podium. In 2026 nog met Liefde is Van Hout, in 2022 met Jonathan. Al is het sinds 2017 geleden dat de acteur hier nog op de C-mineplanken stond in een voorstelling van Raven Ruëll. Ditmaal keert de tandem terug voor Confessie, waarin Vanden Broecke in de huid kruipt van Lasse. Lasse Vonck, die als jonge kunstenaar door pers en publiek tot wonderkind werd uitgeroepen en bejubeld.


Dertig jaar later is dat niet meer het geval. Dat de mensen hem met de jaren vergeten zijn, vindt Lasse een te dragen lot, maar hij is op de dool; hij zoekt een doel, zin. Op een lentedag zonder glans is Lasse bij het ontwaken zodanig vervreemd van zichzelf dat hij niet meer goed weet wie hij is. Hij kan zelfs niet meer spreken.

Geïnspireerd op Franz Kafka’s De Gedaanteverwisseling werd het een portret van de mens als stil portret.

CREDITS

tekst en regie - Raven Ruëll

spel - Bruno Vanden Broecke

techniek - Gert Van Hyfte

foto - Fred Debrock

productie - De Speelman

spreiding - Jimmie Dimmick

Plan je bezoek

Als je een ticket koopt, ga je akkoord met de algemene voorwaarden voor de ticketverkoop.

Algemene voorwaarden ticketverkoop
 

C-mine cares

C-mine is een open huis voor iedereen. Heb je een vraag of opmerking, of wil je iets melden? Dat kan via c-minecares@genk.be.

SAFE.R SPACE

Tarieven
Basisprijs
€18
- 26 jaar
€12,5
C-mine pas met unieke code
€15
Verhoogde Tegemoetkoming + 26 jaar
€9
Verhoogde Tegemoetkoming - 26 jaar
€6,5
European Disability Card + 26 jaar
€15
European Disability Card - 26 jaar
€9,5
GA voor kunst Genk lln
€9
OKO sectorpas
€15
Begeleiderspas
€0
Medewerker
€0
Tickets