
Op zaterdag 20 juni luiden C-mine, Jester en LUCA School of Arts samen de zomer in. Tijdens deze zonnewende vullen we de langste dag van het jaar met kunst, klank en goed eten.
Bekijk alle activiteiten over de hele site hier.
C-MINE PLEIN
Begin de dag op de boerenmarkt van OOGST met allerlei lokale lekkernijen.
De studenten van LUCA School of Arts presenteren hun werk in The Next Stop en EXIT+.
Neem met de kinderen deel aan de PLAYGROUND-workshop, geïnspireerd door het speelse universum van Walter Van Beirendonck.
ENERGIEGEBOUW
In de galerie presenteert kunstenaar Lysandre Begijn met Massa Confusa haar eerste soloshow in Genk. In het Designcentrum brengt de tentoonstelling Gift Shop - in samenwerking met Kunstwerkt - een bijzondere vraag tot leven: hoe zouden meer dan 250 Belgische kunstenaars een alien verwelkomen? Aansluitend tonen de studenten van GA voor Kunst hun eigen interpretatie in de expo Feestdis.
Aan het bezoekersonthaal kunnen de kleinsten ook beginnen aan De Melkweg, een intergalactische zoektocht door ontwerperscollectief Het Labo.
COMPRESSORENHAL
In de Compressorenhal, eveneens in het Energiegebouw, kan je daarnaast de tentoonstelling Sporen van Hoop – 80 jaar Italiaanse migratie bezoeken.
C-MINE EXPEDITIE
Ook voor jonge bezoekers is er heel wat te beleven: kinderen van 3 tot 6 jaar gaan op avontuur met het familiespel Stempel mee met Cyriel de Krekel. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen met Waar is Cyriel de Krekel? – gewapend met een expeditieriem en boekje – op zoek naar de krekel in de ondergrondse gangen van C-mine. Deze familiespellen koop je aan ons bezoekersonthaal.
JESTER
Ontdek bij Jester de artistieke dialoog van kunstenaar Alessandro Cugola, maar ook een foodtruck en DJ.
BEKIJK HET VOLLEDIGE PROGRAMMA
C-mine cares
C-mine is een open huis voor iedereen. Heb je een vraag of opmerking, of wil je iets melden? Dat kan via c-minecares@genk.be.

