Plan je bezoek

AWTWB

Hoe geraak ik tot The Sound of C?

Benieuwd hoe je gemakkelijk tot C-mine geraakt? Je leest het hieronder!

THE SOUND OF C

C-mine bereik je vlot met de fiets, het openbaar vervoer en de auto. Bekijk het grondplan of print de routebeschrijving en parkeersuggesties.

 

Fiets

Kom met de fiets naar Sound of C! Je kan je fiets met een gerust hart achterlaten in de ondergrondse fietsenstalling (Parking 1).

Vind je fietsroute hier.

 

Openbaar vervoer

Aan het station van Genk vertrekken verschillende buslijnen naar C-mine: lijn 31, 47, G8 en avondlijn G3. De dienstregelingen van deze buslijnen kan je raadplegen via de website van De Lijn.

 

Auto

Kom je toch liever zelf met de auto? Volg de signalisatie naar één van onze 4 parkings, goed voor meer dan 1000 gratis parkeerplaatsen. De overdekte parking (C-mine parking 1) blijft het hele nacht open, ook na 01u00.

C-mine
C-Mine 10
3600 Genk

Vind je dit niet in je GPS? Geef dan deze gegevens in:

Evence Coppéelaan 91
3600 Genk

C-mine is gelegen vlakbij de E314. Meteen na de afrit, bij de lichten, draai je linksaf. Je ziet de schachtbokken verschijnen aan je rechterkant.

Parking info

 

Overnachten

Wil je graag overnachten in Genk? Neem een kijkje op de website van visit Genk.